Friss hírek, információk

MEFOB ezüstérmes a BME FC!

A Szerdai döntőben a Miskolciak ellen lépett pályára a csapatunk fáradtan, de lelkesen. Ennek megfelelően az első félidőben 2-1 es vezetéssel térhettünk az öltözőbe. A második félidő már kevésbe volt kedvező így a mérkőzés végén 2-3 as végeredménnyel az ellenfél vehette át az elsőknek járó serleget.

Értékelés Papp Leventétől:

A döntő meccsen sajnos újra láthattuk, hogy bárki ellen képesek vagyunk magunkat megverni. Mindenképpen szeretném elkerülni azt, hogy úgy tűnjön, hogy lenéztük vagy lebecsültük az ellenfelet, de az azért tény, hogy gyakorlatilag nem voltak tisztában minden szabállyal. Nem egyszer és nem kétszer fordult már elő, hogy nagy pályás játékosokból álló csapatot nem tudunk megverni, mert erőfocit játszanak, és nem tudunk mit kezdeni a stílusukkal. Ettől függetlenül (mint általában ezeken a meccseken) szerintem uraltuk a játékot, de a támadásaink nem igazán voltak eredményesek, és megint kaptunk egy-két mesébe illő gólt... Hozzá kell tenni még, hogy két meccset, két nap alatt, hat (illetve a második nap hét) mezőnyjátékossal nem ideális dolog lejátszani.

Gratulálunk a csapatnak az elért eredményért!