BME: Winternitz - Winternitz, Urbán, Szekér, Ganczer
Cserék: Hargas, Szalkai, Molnár-Sáska, Monspart-Molnár, Pintér, Fábián, Winternitz

VILLÁM: Szabó - Juhász, Baksai, Hangonyi, Orbán
Cserék: Móczik, Ferenczi, Szőllősi, Pfundtner, Tihanyi, Bradács

Gólszerzők: Ganczer (5'), Monspart-Molnár (7', 18), Hangonyi (30' - öngól), Szekér (34'), Fábiáb (37')

Sárga lap: Juhász (34' - vendég)

Vasárnap este pontban 18:30 sípszó jelzi a találkozó kezdetét, kékben a hazai, feketében a vendég együttes.

Az első perc az ELTE térfelén telik, egy helyzet is kialakul Szekér révén, de gól nem születik.

Vagy 2 perc veszélytelen játékot követően Urbán lő távolról, a labdát szögletre üti a vendégek hálóőre.
Szekér megy el a bal oldalvonal mellett, megcélozza a hosszút és nagy védést mutat be Szabó, utána rögtön újabb lehetőség: Winternitz A.-nak nem sikerül végül kapura tolni.

GÓÓÓL. Az 5. percben aztán megszerzi a vezetést a BME. Ganczer lőtt takarásból, Szabó ezúttal tehetetlen volt. 1-0

Nem állunk vissza, továbbra is nyomás alatt marad a Sajben-alakulat.
Szép összjáték végén Winternitz K. próbálkozik, a lehetőséget követően szögletre pattog ki a játékszer, amiből nem alakul kis helyzet,

GÓÓÓL: 2 perccel Ganczer találata után Monspart-Molnár duplázza meg az előnyünket: a bal szélen lódult meg, a kapus mellett is elhúzta, majd a kapuba passzolt. Öröm volt nézni.

Már az első félidőben el akarjuk dönteni a találkozót: Molnár-Sáska majdnem tovább növelte a különbséget, de Szabó a helyén volt.
Fábián dolgoz ki helyzetet, jó átvétel után teszi ki balra, Monspart-Molnár tekeri a kapu irányába, de a háló ezúttal érintetlen marad.

További lehetőségek a BME előtt: először Winternitz A., majd Ganczer okoz riadalmat a vendég seregnek, de az eredmény egyelőre nem változik.
8 perc van vissza az első félidőből, és Sajben időt kér; bő egy perc múlva ugyanezt teszi Csernai is.

A taktikai megbeszélések nem változtattak nagyot a mérkőzés képén, a hazai alakulat dominál.

Gyönyörű kényszerítő Ganczer és Szekér között, végül az utóbbi bombáz a rövid oldal felé. Szabón ez nem fogott ki.
Veszélyes kontra a vendég csapat részéről, végül Ganczer tudta szerelni a kitörő Baksait.
Kapuufaaa: Monspart-Molnár középre lőtt labdáját, Molnár-Sáska továbbította a bal oldali kapufára.

GÓÓÓL:
Monspart-Molnár az előbbi szép passzát követően, most egy még szebb találatot mutat be a publikumnak: ~ 9 méterről a keresztlécet érintve szerez újabb gólt. 3-0

3 percen belül a harmadszor találjuk el a kapufát, most Fábián találta telibe.

Vége az első félidőnek. Megérdemelten vezetünk, az ELTE igazából nem veszélyeztette a kapunkat. A mérkőzés elején még szétszórtabban játszottunk, aztán többnyire összekaptuk magunkat.

Az ELTE középkezdésével kezdetét veszi a 2. félidő.
Fél perc se telik el, Ganczer máris megvillogtatja bal lábát, Szabó volt a helyén.
Veszélyes helyről végzünk el szabadrúgást, a bepasszolt labdát Szekérnek nem sikerül jó irányba kotorni.
Urbán fedezi jól a labdát, leadja Ganczernek, aki egyből lő, sajnos a középre tartó labda Szabónak nem okozott gondot. Gyerünk Hajni, előbb utóbb gól is lesz.
ÉÉs majdnem, olyan 12 méterről próbálkozik Ganczer, lökete a jobb oldali kapufán csattan.

Az ELTE támad: Pfundtner éles szögből az oldalhálóba bombáz.
Feléled egy kicsit a Sajben-csapat: egy kontrát sikerül megakadályoznunk, majd Pfundtner lövését blokkolja a hazai védelem.

A vendégektől Juhász szerzi meg a meccs első sárga lapját, Winternitz K. kapott egyet a lábára. Csak finoman lányok.
Vendég kapu előtti kis zavargás végén Hangonyi ment szögletre.
Winternitz Kati jobb szélről lő, de a vendégek hálóőre újfent éber volt.

GÓÓÓL. Szép játék a bal oldalt Fábián lő éles szögből, és valahogy becsorog. 4-0 (a találatot öngólnak jegyzik)

Nem sokat kell várni az újabb találatra, Szekér is betalál: középen példásan hozta el a védők között, majd lőtt a kapu jobb oldalába. 5-0

Hajnink nagy lövő kedvvel játszik, most is távolról veszi célba a kaput: a kemény, laposan meglőtt labdát a nemrég beállt Móczik hárította.

Az utolsó 5 percben feltolt védekezéssel támadunk, és a nyomásunk ismét góllá érik. Fábián neve mellé jegyezhetünk találatot. 6-0

A szépítés érdekében meglódul az ELTE, a hazaiak szerencséjére Orbán indít hosszan.

Ganczernek sajnos ma nem jön össze a duplázás, próbálkozása ismét elakad a vendég kapusban.

Letelik a 40 perc. A végeredmény 6-0. Végig uraltuk a mérkőzést, az ELTE-nek ma nem sikerült helyzeteket kialakítania. Fontos volt ez a győzelem számunkra, így elérhető távolságban maradt a dobogó. BME futsal, több mint Csapat!